2.29 Sürümü Connect Fatura Yepyeni Yüzü ve Özellikleri Go Plus - Hp Server Kampanyasi
icons8-trust-24.png
2.29 Sürümü Connect Fatura Yepyeni Yüzü ve Özellikleri

2.29 sürümüyle birlikte yenilenmiş olan Connect Fatura ürünümüz sizlerin ve müşterilerimizin kullanımınıza sunulmuştur.

Bilgi Talebi

Lisans Yenileme

Fiyat Listeleri

Kampanyalar

Başarı Hikayemiz

Logo LEM

2.29 Sürümü Connect Fatura Yepyeni Yüzü ve Özellikleri

2.29 Sürümüyle Birlikte 
Connect Fatura Yepyeni Yüzü ve Özellikleriyle Kullanımda!

2.29 sürümüyle birlikte kullanıma sunulan yeni Connect Fatura ürünü ile fatura oluşturma, iletim ve alım işlemleri artık çok daha kolay, çok daha pratik. Üstelik, yapılan yeniliklerden ve geliştirmelerden yararlanabilmek için tek yapılması gereken Connect Fatura ürününü 2.29 sürümünde kullanmaya başlamak...

En uygun, en avantajlı ve en yeni uygulamalara yayınlanan son sürümle sahip olunduğu için de ürünlerin her zaman en güncel versiyonda kullanılmasını Logo olarak önemle tavsiye ediyoruz.

Yeni Connect Fatura’da Neler Farklı?

                                                                              Yepyeni Arayüzler, Kurulum ve Kullanım Kolaylığı, Yönetim Ekranı, Dashboardlar, PDF İle                                                                                 Görüntüleme ve PDF'i Mail İle Gönderebilme Özelliği, Rapor Seçenekleri ve Çok Daha Fazlası...

1. Yeni Connect Fatura ile artık fatura alım, gönderim ve saklama işlemleri çok daha sistematik ve adım adım gerçekleştiriliyor, tek bir browser üzerinden görüntülenebiliyor.

2. Yeni eklenen 4 rapor seçeneği sayesinde; gönderilen faturalar, gönderilen uygulama yanıtları, alınan faturalar ve alınan uygulama yanıtları ile ilgili raporlar alınabiliyor.

3. Aynı anda birden fazla browserda çalışılmasına imkan tanıyan “sekme(tab)” yapısı ile yeni bir browser, diğerini kapatmadan açılabiliyor.

4. Kullanıcı tercihine bağlı olarak programa giriş yapıldığında görülebilecek konsol ekranı ile henüz gönderimi/alımı sonuçlanmayan e-Faturaların durumu takip edilebiliyor, kayıtlar tek ekrandan grafiksel ve sayısal olarak görülebiliyor.

Bu Sayfayı Beğendiniz mi?

İLGİLİ LOGO ÇÖZÜMLERİ :

İş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

Logo Go 3

Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo Tiger 3

İş Hayatında Yeni Bir 'Start'

Logo Start

En Uygun e-Fatura Çözümleri

Logo e-Fatura

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter

Azalan Maliyetler, Hızlı Çözüm!

Logo e-Arsiv