Logo Banka Baglantisi - MT940 Logo Banka Baglantisi - MT940 Logo Banka Baglantisi - MT940

Logo Banka Bağlantısı ile artık bankaların ortak formatı olan MT940 dosyalarını, kullandığınız Logo ERP çözümüne alabilirsiniz.

Bilgi Talebi

Lisans Yenileme

Fiyat Listeleri

Kampanyalar

Başarı Hikayemiz

Logo LEM

Logo Banka Baglantisi - MT940

Logo Banka Bağlantısı ile artık bankaların ortak formatı olan MT940 dosyalarını, kullandığınız Logo ERP çözümüne alabilirsiniz. Bir FTP adresinden ya da belirlenen bir klasörden tek bir Gönder/Al tuşu ile kolaylıkla ERP sisteminize alınabilen MT940 formatındaki hesap ekstrelerini, işlem türüne uygun banka fişi olarak ERP sisteminize kaydedebilirsiniz.

MT940 - LogoConnect Entegrasyonu Nedir?

MT940, uluslararası standartlarda belirlenmiş elektronik hesap ekstresi formatıdır. Bankalar tarafından iletilen, cari hesaplarınızda oluşan tüm hareketleri ve hesap açılış/kapanış bakiyelerini içeren MT940 formatındaki hesap ekstrelerinizi LogoConnect sistemine alıp, ERP sisteminde otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

MT940 dosyalarını almaya nasıl başlanır?

Uygulamadan yararlanmak için 2.37.00.01 ara sürümü itibariyle Logo Banka Bağlantısı modülü ile birlikte kontör paketi satın alınması yeterli olurken Lem kapsamında, Logo Banka Bağlantısı modülüne ücretsiz sahip olunabilir. Kullanıma başladıktan sonra da kontör bazında ücretlendirilmektedir.

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Her bir MT940 dosyası 1 kontör düşülecek şekilde ücretlendirilir. Örneğin; 1 gün içerisinde 3 adet MT940 dosyası alınıyorsa 3 kontör olarak ücretlendirilir. Alınan MT940 dosyasında herhangi bir hareket olmaması durumunda o dosya için kontör düşünmemektedir.

Birden fazla güne ait işlemler nasıl ücretlendirilir?

Alınan MT940 dosyasındaki hareketlerde 1’den fazla güne ait işlem olması durumunda gün bazında ekstra 1’er kontör ücretlendirilir.

Hangi ürünlerle çalışır?

Logo Banka Bağlantısı Tiger 3 ve GO 3 serisi ürünlerle entegre olarak çalışabilir.

Bu Sayfayı Beğendiniz mi?

İLGİLİ LOGO ÇÖZÜMLERİ :

İş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

Logo Go 3

Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo Tiger 3

İş Hayatında Yeni Bir 'Start'

Logo Start

En Uygun e-Fatura Çözümleri

Logo e-Fatura

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter

Azalan Maliyetler, Hızlı Çözüm!

Logo e-Arsiv