Logo e-Mutabakat Nedir? Logo e-Mutabakat Nedir? Logo e-Mutabakat Nedir?

Firmaların mutabakat süreçlerini yönetebilmeleri için geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Bilgi Talebi

Lisans Yenileme

Fiyat Listeleri

Kampanyalar

Başarı Hikayemiz

Logo LEM

Logo e-Mutabakat Nedir?

Logo e-Mutabakat ile Neler Yapabiliyorsunuz?

Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, e-postalarına yanıt vermeyen ya da e-posta kullanmayan müşterilerinizin onaylarını da sözlü olarak telefonla alıp, Logo e-Mutabakat portalına manuel olarak girebiliyorsunuz.

Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.

Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

 

Firmaların, mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile cari mutabakatlar kolaylıkla yapılabiliyor ve istenildiğinde tamamlanan mutabakatlara hızlıca erişilebilmesi sağlanıyor. Logo e-Mutabakat ile artık çalıştığınız firmalar ile mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks ile değil elektronik olarak yapabileceksiniz. .

Bu Sayfayı Beğendiniz mi?

İLGİLİ LOGO ÇÖZÜMLERİ :

İş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

Logo Go 3

Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo Tiger 3

İş Hayatında Yeni Bir 'Start'

Logo Start

En Uygun e-Fatura Çözümleri

Logo e-Fatura

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm

Logo e-Defter

Azalan Maliyetler, Hızlı Çözüm!

Logo e-Arsiv